رویه بازگرداندن کالا

شرایط و نحوه بازگرداندن کالا

بازگشت کالا

تلاش ما در کایان این است که کالای خریداری شده در شرایط مطلوب به دست شما برسد. با این وجود ممکن است پس از خرید به هر دلیلی تصمیم به بازگرداندن کالا بگیرید. ما این امکان را برای شما در نظر گرفته ایم. که در مدت 7 روز بعد از   دریافت کالا برای بازگرداندن آن اقدام کنید.

 

شرایط بازگرداندن کالا

  1. از بازگرداند کالا بدون هماهنگی خودداری کنید. لذا برای بازگرداندن کالا با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. و یا به صورت پیام اطلاع دهید و بعد از پاسخ دادن به پیام شما اقدام کنید.  (در هنگام تماس نام کاربری که عضو سایت شده اید، شماره سفارش یا فاکتور و تاریخ تحویل و علت بازگردانی از شما پرسیده میشود)
  2. برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز پس کرایه استفاده کنید. در صورت نبودن امکان پس کرایه در شهر شما تصویر فیش پستی را به نشانی ایمیل یا در یکی از شبکه های اجتماعی ذکر شده ارسال کنید. هزینه بازگردانی کالا بر عهده کایان میباشد.
  3. هیچ گونه آثار استفاده از کالا (مانند: رنگ پریدگی، لکه رنگ، خط و خش، و امثالهم) بر روی کالا نباشد.
  4. کالاهای پلمپ دار در صورت برداشته شدن پلمپ، امکان بازگرداندن آن وجود ندارد.
  5. در صورت بازگرداندن کالا اصل مبلغ پرداختی بازگردانده میشود.
  6. کالا، جعبه و اقلام همراه کالا ( مانند: هدیه، کارت گارانتی و …) در شرایط اولیه تحویل داده شده و بدون آسیب دیدگی و پارگی باشد و بازگردانده شود، (به جز کارت تخفیف)
  7. همه کالاها در بسته بندی اولیه همراه با جعبه کالا (در صورت داشتن جعبه) و شماره سفارش مرجوع شود.
  8. علت بازگشت کالا مواردی غیر از توضیحات (مشخصات، مزایا و معایب) و تصاویر ارائه شده برای کالا باشد. (عدم مطابقت توضیحات و تصاویر ارائه شده با کالای تحویل داده شده. و یا وجود نقص و یا ایرادی که ذکر نشده است)